Zakończenie Roku

Dziękujemy za ten rok szkolny spędzony wspólnie z nami!

Dziękujemy wszystkim naszym kursantom za ten rok! Cieszymy się, że mogliśmy spotykać się w Logos „face to face”. Jesteśmy wdzięczni za Państwa zaufanie. My, nauczyciele i pracownicy Logos, czerpiemy radość z uczenia Was oraz waszych dzieci i młodzieży, poznawania Was na co dzień. Naszą największą radością jest, kiedy widzimy, że nabieracie pewności siebie w mówieniu w obcym języku, kiedy pękają bariery językowe.

Zakończenie roku w Logos uświetniły występy dzieci- skecze, wiersze, a nawet fragment sztuki Shakespeare’a „As You Like It”. Rysunki, prezentacje, kostiumy przygotowane przez grupy, swoboda na scenie, radość z występu- wszystko to sprawiło, że spotkania były ucztą dla widzów. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Zapraszamy również do zapisów na przyszły rok szkolny, telefonicznie pod numerem telefonu 790 590 844 lub 507 139 615. Można również wypełnić zgłoszenie on-line. Dyżury w Logos rozpoczną się 22 sierpnia. Zapraszamy do siedziby Logos przy ul. Szpakowej 23 w Lubinie w godzinach 16.00- 18.00. Kolejny rok szkolny rozpoczniemy 12 września. Życzymy udanych wakacji!

Zakończenie – Grupa Starsza

Comments are closed.