XI Lubińskie Warsztaty Gospel

Zapraszamy na XI Lubińskie Warsztaty Gospel
14-15 Kwietnia
Koszt: 60 zł
Kontakt: z_hanaczewski@poczta.onet.pl
504.619.490


Coś Nowego: I Lubińskie Warsztaty Gospel Dla Dzieci
Wiek: 5-12
Koszt: 10 zł
Kontakt: ewabielencwian@gmail.com
693.250.036

 

 

 

14-15 kwietnia

Centrum Kultury MUZA w Lubinie

ul. 1 Armii Krajowej 1

59-300 Lubin

 

Kontakt:

Paul Eager – 790.267.740 / pauleager@ymail.com

Zbyszek Hanaczewski – 504.619.490 / z_hanaczewski@poczta.onet.pl

 

Instruktorzy:

Ania Madej:

Wokalistka, dyrygentka, kompozytorka, pedagog, liderka zespołu Play&Pray. Absolwentka wydziału jazzu katowickiej Akademii Muzycznej i Edukacji Muzycznej w zakresie śpiewu estradowego na UJK w Kielcach. Dyrygentka dwóch krakowskich chórów: Gospel Voice i Grodzka Gospel Choir. Od kilku lat prowadzi warsztaty muzyczne dla solistów i chórów, przybliżając uczestnikom prawidłową technikę wokalną. Prowadziła warsztaty na terenie Niemiec, Bułgarii, Ukrainy i w wielu polskich miastach. Brała udział w nagraniu płyty „Talitha Kum” z zespołem Love Story, „Z głębokości” z zespołem KapBand i dwóch płyt: „Siła” i „TAK” z zespołem Naaman.

 

 

Piotr Łopaciński:

Jest wokalistą poruszającym się w gatunkach takich jak: soul, gospel, R&B. Uczestniczył w nagraniach do filmu „Happy Feet 2”. Koncertuje w Polsce i poza granicami kraju (Londyn, Budapeszt). Współpracował i współpracuje z takimi wokalistami jak: Wayne Ellington, Junior Robinson, Elaine Simpson, David Daniel, Beata Bednarz. W latach 2012, 2013, 2014 i 2015 brał udział w   produkcjach wokalnych na Festiwalu “Opernfestspiele” w Bad Hersfeld (Niemcy). W 2015 roku występował na XXIII Śląskim Festiwalu im. Ludviga van Beethovena; XIII Paczkowskim Festiwalu im. Moritza Brosiga oraz w ramach cykli: “Muzyka w starych kościołach Miechowic” w Miechowicach, “Wieczory loretańskie u franciszkanów” w Głogówku, “Pod renesansowym stropem” w Tarnowskich Górach, “Kino Kobiet” w kinie Helios, w Lubinie, współpracując z takimi instrumentalistami jak: Szymon Markiewicz, Dorota Zaziąbło, Bartozzi Wojciechowski, Tomasz Majewski, Szymon Rauchut, Łukasz Szpringiel.

Śpiewał pod batutą takich dyrygentów jak: Siegfried Heinrich, Michael Stolle, Markus Fischer. Współpracował z takimi reżyserami jak: Hugo Wieg, Heinz Lukas-Kindermann, Rainer Wenke.

W latach 2007-2010 prowadził Lubiński Chór Gospel, a także od 2009 – 2010 roku Zespół Gospel „Alter – Ego” w Zielonej Górze.  W latach 2010 – 2012 był edukatorem wokalnym w lubińskiej Pracowni Wychowania przez Sztukę . W 2012 roku w legnickiej Szkole Muzycznej „Yamaha”. Od 2012 roku po dziś dzień działa jako pedagog w Prywatnej Szkole Muzyki Rozrywkowej w Głogowie, jako instruktor emisji głosu.

Ponadto prowadzi warsztaty wokalne dla zorganizowanych grup w Polsce i za granicą z zakresu emisji głosu, estetyki i stylistyki wokalnej w różnych grupach wiekowych i poziomie zaawansowania.

 

Muzycy:

Paweł Seweryn (Kraków) – Pianista

Łukasz Giergiel (Kraków) – Pirkusista

Staszek Srzednicki (Kraków) – Gitara Basowa

Weronika Nowa (Lubin / Wrocław) – Gitara Elektryczna

 

Comments are closed.