Ballet Magnificat

Spektakl “Światło nadchodzi” to największy z dotychczasowych spektakli, jakie Ballet Magnificat przywiezie to Europy i na naszym kontynencie premierowy.„Światło nadchodzi” przedstawia całą historię zbawienia człowieka, od stworzenia Adama i Ewy, ich grzech, po oczekiwania na Zbawiciela, prorocze zapowiedzi Mesjasza, Jego narodziny, działalność, śmierć i zmartwychwstanie.

Amerykańska grupa baletowa Ballet Magnificat! to połączenie profesjonalizmu i piękna, radości i ekspresji, tańca i poruszającego przesłania. Ballet Magnificat! wystawił już swoje spektakle dla ponad 12 milionów widzów na całym świecie, występując do tej pory m.in. w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Hondurasie, Kostaryce, Filipinach, Chinach, Izraelu, Korei… a to tylko krótki fragment listy. W Europie występowali m.in. w Mediolanie, Paryżu, Berlinie, Pradze, Zagrzebiu, Kijowie, St. Petersburgu i Moskwie. Artyści są nieustannie w drodze i zjechali już niemal cały świat. Co roku wystawiają ponad 200 spektakli. Ich występy to niezwykła mieszanka tradycyjnego tańca z nowoczesnymi baletowymi aranżacjami. „Wysublimowane piękno, najwyższy profesjonalizm” – napisał o nich amerykański Dallas Morning News.

Spektakl trwa około 120 minut, z przerwą w połowie.

INFORMACJE PRAKTYCZNE
1. Bilet zakupiony w systemie ekobilet otrzymujesz mailem w wersji pdf oraz/lub smsem na podany numer telefonu. Bilet taki należy okazać na urządzeniu w kasie w dniu wydarzenia.
2. Możesz otrzymać bilet papierowy pocztą listem poleconym (bez dodatkowych kosztów) – w tym celu podczas zakupu biletu należy podać adres do wysyłki.
3. Bilet papierowy możesz odebrać też w kasie w dniu wydarzenia, od godziny 16:00.
Możesz odebrać go również w Legnicy w umówionym terminie – w tym celu należy napisać do nas maila: kontakt@fusion-polska.eu .
4. Dziecko, które samodzielnie siedzi na krzesełku, w wieku do 12 lat, kwalifikuje się do zakupu BILETU ULGOWEGO.
5. Bilety możesz również nabyć w wersji papierowej bezpośrednio u Organizatora po uprzednim umówieniu się – należy skontaktować się z nami mailowo lub poprzez facebooka.

Wszelkie pytania należy kierować do: kontakt@fusion-polska.eu

BILETY:

https://ekobilet.pl/fusionpolska/ballet-magnificat-wiatlo-nadchodzi-34856/409895-bilety-na-film?fbclid=IwAR1aUmXF10XNBNbpRifHwL3cD_QaUCP4DraJgBRtYk0ehgSesCVZYzRNwoE

Comments are closed.